Poznaj cennik za usługi księgowe w kilku biurach rachunkowych.

0
612

Początki portalu Znany Księgowy nie zapowiadały się dobrze. Mieliśmy trudności z pozyskiwaniem nowych klientów dla biur rachunkowych. Jednak sumienna praca z pasją, stu procentowym zaangażowaniem oraz stała nauka zasad marketingu doprowadziły, że obecnie to sami klienci indywidualni zgłaszają się do nas żebyśmy polecili im nasze partnerskie biuro rachunkowe. Od nas otrzymasz pomoc oraz wsparcie przy założeniu działalności gospodarczej oraz na dalszych etapach firmy. Doświadczenie w zawodzie zdobywaliśmy zajmując się księgowością różnych instytucji (banki, jednostki samorządowe, branże przemysłowe, usługi remontowe, budowlane, usługi ubezpieczeniowe, jednostki zdrowotne, restauracje, sklepy, branże produkcyjne, stowarzyszenia, fundacje). Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje oraz dużą wiedzę zawodową, którą stale poszerzają , biorąc udział w kursach oraz szkoleniach, dzięki czemu są w stanie zagwarantować usługi na wysokim poziomie.

Nasze biuro rachunkowe czeka na współpracę z twoją firmą. Poznaj naszą ofertę.

W naszej ofercie znajduje się wiele obszarów księgowości dla małych i średnich firm. Oferta biura rachunkowego obejmuje kompleksową obsługę księgowopodatkową oraz obsługę kadrowo – płacową Państwa firmy. Biuro rachunkowe świadczy obsługę rachunkowopodatkową w zakresie: księgi handlowe; książka przychodów oraz rozchodów, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, kadry i płace; deklaracje cit, pit i vat; ewidencja środków trwałych, doradztwo w zakresie wyboru formy opodatkowania, rozliczenia zus, opracowanie sprawozdań finansowych – bilans, rachunek zysków i strat. Tworzenie planu kont dla nowo powstałych działalności gospodarczych. W gestii biura rachunkowego jest wyliczenie i przekazanie do właściwego us deklaracji podatkowych swoich klientów prowadzonych w formie księgi handlowej, książki przychodów oraz rozchodów, czy też ryczałtu ewidencjonowanego. Prosimy o zapoznanie się z świadczonymi przez naszą firmę usługami księgowymi. Zapraszamy ciebie do współpracy z naszym biurem podatkowym. Kwota wynagrodzenia za przeprowadzenie postępowania podatkowego jest ustalana indywidualnie z każdym klientem. Pierwsza konsultacja obrazująca problem jest bezpłatna. Biuro rachunkowe Znany Księgowy oferuje usługi księgoweznany-ksiegowy.pl . Czemu warto korzystać z outsourcingu usług biura rachunkowego? Powierzenie usług księgowych oraz obsługi kadrowo-płacowej specjalizującej się firmie zewnętrznej jest nie tylko wygodne, ale zwiększa też efektywność działania firmy i redukuje koszty prowadzenia działalności. Nie zwlekaj wiec z odkładaniem decyzji o podjęciu współpracy z naszą firmą. Pomogliśmy już setkom przedsiębiorców w całej Polsce tak wiec możemy pomóc również twojej firmie. Zadzwoń lub napisz do naszej firmy. Zrób pierwszy ruch a resztę zostaw naszej firmie.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.